Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Plecaki na kółkach

Anita Szymczak 2019-06-17 0 komentarzy
Plecaki na kółkach

Dodatkowym problemem jest sytuacja, w której dzieci dojeżdżają do szkoły komunikacją publiczną. W takich pojazdach plecaki należy zdejmować, a dzieci niechętnie to robią. Powstaje wówczas ryzyko, że dziecko z plecakiem potrąca innych pasażerów, co rodzi konflikty.

Znakomitym rozwiązaniem są plecaki na kółkach. Dziecko może taki plecak ciągnąć za sobą lub popychać przed sobą, podobnie jak starsi ludzie radzą sobie z wózeczkami na zakupy. Odpada więc dźwiganie ciężaru na plecach, łatwiej też wejść do tramwaju lub autobusu. Plecak na kółkach stoi pewnie, nie przewraca się.

Te modne i funkcjonalne przedmioty kupować można w internetowym sklepie iplecaki.pl. Nie są to zresztą zwykłe worki z kieszeniami, lecz przemyślnie skonstruowane komplety do szkoły. Mogą zawierać oprócz samego tornistra np. rozkładany piórnik, dwukomorowy worek na obuwie zmienne, bidon i śniadaniówkę. Funkcję uchwytu pełni rozkładana rączka teleskopowa, którą łatwo schować.

Plecaki są zdobione w sposób odpowiadający gustom dziewczynek i chłopców. Mają dodatkowe kieszenie, a także – dla bezpieczeństwa uczniów – widoczne z daleka elementy odblaskowe. Wygodnemu noszeniu na plecach sprzyjają szerokie szelki z gąbką i regulacją długości. Materiał jest wodoodporny, toteż zawartość plecaka jest chroniona nawet przed ulewnym deszczem.

Również poszczególne akcesoria zaprojektowano tak, by dobrze służyły uczniom w czasie wypełnionego obowiązkami dnia. Bidon o pojemności 500 ml wyposażony jest w ustnik i wężyk – można popijać bez wyjmowania go z plecaka.

Skomentuj wpis