Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Panele akustyczne ścienne

Pola Pawłowska 2019-06-20 0 komentarzy
Panele akustyczne ścienne

Czy można zadbać o właściwą izolację akustyczną, a jednocześnie sprawić, aby wnętrze wygłuszanego pomieszczenia wyglądało estetycznie i designersko? Z pewnością tak. Najlepiej skonsultować się w tej sprawie ze specjalistą. Jeśli wygłuszenia wymagają ściany, panele akustyczne ścienne prosto od dystrybutora SAS będą idealnym rozwiązaniem. Do wyboru są panele z perforacją liniową i otworową. Można je łatwo montować w różne ciekawe wzory, gdyż panele nadają się do montażu pionowego i poziomego. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Szczególnie polecane są produkty w dwóch kolorach, białym i dębowym.

Jako że prezentowane panele są dźwiękochłonne, z powodzeniem można je montować w pomieszczeniach biurowych, firmowych i mieszkalnych. Dlatego klientami rekomendowanej firmy są zarówno klienci indywidualni, jak i klienci biznesowi. Dzięki swoim właściwościom polecane panele:

  • idealnie wygłuszają rozmowy i muzykę w pomieszczeniach,
  • doskonale niwelują echo i pogłos,
  • nie przepuszczają żadnych hałasów z zewnątrz.

Panele są zbudowane na podobnej zasadzie, co płyty MDF. Można je w bardzo łatwy sposób montować samemu. Można też poprosić o usługę montażu specjalistów. Pracownicy rekomendowanej firmy chętnie podejmą się nie tylko dostarczenia wybranych paneli akustycznych, ale też szybkiego ich montażu. Dzięki dużym rozmiarom paneli, które są znacznie szersze od paneli lamelowych, ich montaż przebiega o wiele szybciej.

Ze specyfikacją dostępnych paneli akustycznych można zapoznać się na oficjalnej stronie dystrybutora polecanych produktów. Są tam zaprezentowane panele akustyczne Akustik+ Slimline, które dają się idealnie komponować do różnych przestrzeni, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych.

Skomentuj wpis