Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Inventum - tabletki do rozgryzania na erekcje

Łucja Olszewska 2019-03-09 0 komentarzy
Inventum  - tabletki do rozgryzania na erekcje

Zaburzenia erekcji to nie powód do wstydu!

Każdy słyszał o niebieskich tabletkach na erekcję, jednak nie każdy mężczyzna z problemem ma odwagę po nie sięgnąć. Większość z nich nie wie, jak je zażyć i ukryć ten fakt przed kochanką, partnerką czy żoną. W końcu nikt nie chce przyznać się do swojej niedyspozycji seksualnej, a już na pewno nie mężczyzna, dla którego wydolność seksualna jest nieodłączną częścią udanego życia. Z tego powodu twórcy leku Inventum wpadli na rewolucyjne rozwiązanie - lek przyjął formę tabletek do rozgryzania, które można również żuć. Dzięki takiej formie mężczyzna może po prostu udać, że żuje gumę i nie musi się tłumaczyć z zażywania tajemniczych tabletek przed seksem.

Inventum tabletki na erekcję

Wystarczy sześćdziesiąt minut, aby lek zaczął działać. Zawarty w nim sildenafil zwiększa napływ krwi do penisa, powodując jego unoszenie i utrwardzenie. Jednak podstawowym warunkiem działania Inventum jest pobudzenie seksualne - lek ten nie leczy zaburzeń popędu płciowego, a jedynie zaburzenia erekcji. Efekt utrzymuje się nawet przez cztery godziny, co daje wystarczająco dużo czasu na jeden, a może nawet i więcej udanych stosunków seksualnych. Jeśli Inventum nie zadziała albo jego działanie będzie niewystarczające, należy skonsultować się z lekarzem. Specjalista może wtedy zwiększyć dawkę, aby osiągnąć pożądany efekt. Nie wolno jednak robić tego samodzielnie.

Inventum daje mężczyznom szansę na normalne życie i satysfakcjonujące stosunki seksualne, nawet pomimo problemów zdrowotnych. Apteka w Sieci ma stronę internetową pełną informacji o leku.

Skomentuj wpis