Stań się gwiazdą w swojej branży!

Opowiedz nam o sobie

Gabloty wiszące, gdzie znajdą zastosowanie?

Sylwia Laskowska 2019-02-19 0 komentarzy
Gabloty wiszące, gdzie znajdą zastosowanie?

Producent Arte-bis, który ma duże doświadczenie w branży witryn wystawienniczych, zauważa znaczenie stosowanych procesów produkcyjnych. Odpowiednio wykonane gabloty wiszące mogą zapewnić pełne bezpieczeństwo i sprawdzić się nawet na szkolnych korytarzach, gdzie narażone są na ciągły kontakt z pełnymi kreatywności i ruchu uczniami.

Umieszczenie gabloty na pewnej wysokości sprawia, że staje się ona bardziej bezpieczna i mniejsze dzieci mogą jej nie dosięgnąć. Ponadto ważne jest zastosowanie odpowiedniej jakości szyby. Drzwiczki wykonane ze szkła akrylowego są przemyślane pod kątem ewentualnych zagrożeń. W razie uszkodzenia nie rozprysną się na wiele drobnych kawałków i nie staną się powodem czyjegoś uszczerbku na zdrowiu. Kolejnym zabezpieczeniem jest zwrócenie uwagi na rogi gabloty. Jeśli będą ostre, ktoś może w nie uderzyć i poważnie się zranić. Jeśli głowice będą zaokrąglone, można być spokojnym, nawet w przypadku uderzenia brak ostrej krawędzi jest gwarancją braku rozcięcia skóry.

Producenci dbają również o zabezpieczenie wnętrza witryny przed niepowołanymi osobami. Profesjonalne gabloty ekspozycyjne są zamykane na klucz. Niektóre rodzaje witryn mogą służyć również do porządkowania kluczy. Sprawdzają się między innymi w pokojach nauczycielskich, recepcjach hotelowych, biurach i korporacjach. Klienci mogą zamówić dodatkowe personalizacje witryn. Ciekawym przykładem jest montaż oświetlenia witryn. Sprawia, że eksponaty i pamiątki są bardziej widoczne. W celu ustalenia szczegółów najlepiej od razu skonsultować się z wybranym producentem.

Skomentuj wpis